Ana Sayfa
  Biz Kimiz
Özkaya Limited Şirketi, 1955 yılında İskenderun’da Arçelik bayisi olarak hizmet vermeye başladı. Arçelik’le aynı kuruluş yılını paylaşan şirket, bu sayede, Arçelik’in kurumsallaşma, pazara giriş ve günden güne büyüme sürecini birebir yaşama şansı buldu, böylelikle şirket, günümüzde Arçelik Ailesinin en eski ve ilk bayilerinden biri olma ünvanını, müşterilerinin desteği sayesinde koruyor. Hatay Konsept Bayisi olarak Arçelik’in tüm ürünleri teşhirde bulunduruluyor, Arçelik Mutfak ve Arçelik Ticari Klima satma yetkisi ise Hatay’da sadece Özkaya Limited Şirketi’nde bulunuyor.

Arçelik’le başlanılan bayilik serüveni , 55 yıllık süre içinde bünyesine eklenen 15’e yakın farklı markayla müşterilerinin evleri ve iş yerleri için ihtiyacı olan her türlü ürün grubunun satışa sunulmasıyla devem ediyor. Arçelik, Arçelik-LG Ticari Klima, Arçelik Mutfak, Honda Motor, Honda Marin, Honda Güç Ürünleri, Bürotime, Yataş, Garden Joy Bahçe Mobilyaları, Marin Boat Tekne ve Tekne Aksesuarları, Oba Perde, Sanayi Tipi Mutfak Ürünleri, Çelik Büro Malzemeleri, Werzalit Masa ve Sandalye, Banyo Dolapları ve Banyo Dekorasyonu olmak üzere, farklı ürün grupları, markaları ve profosyonel kadrosuyla Özkaya Limited Şirketi , müşterilerine hem satış hem de satış sonrası konularda en kaliteli hizmeti sunma çabasındadır.

Özkaya limited şirketinde ; müşteriler her zaman güleryüzle karşılanır, ardından, ihtiyaçları ve beğenileri doğrultusunda,karar verme süreçlerinde müşteriye destek olunur. Şirket, sadece satış sürecinde değil, satış sonrası her türlü konuda da müşterinin yol göstericisi konumundadır. 55 yılı aşkın sürenin değiştirmediği en büyük prensip; müşterinin ihtiyacı olan ürünü, kendini rahat ve mutlu hissettiği ortamda satışa sunmaktır.